Değerlerimizi Paylaşın
FRANCHISING

Shakespeare Coffee & Bistro deneyimini semtinize taşıyın.

Markamıza değer katacak, Shakespeare Coffee & Bistro’nun özgün ruhuna eşlik edecek değerli partnerler arıyoruz.

GLOBE Restaurants olarak Shakespeare’in tüm dünyanın bir sahne olduğu metaforundan aldığımız ilhamla; kadromuzla, heyecanımızla, enerjimizle, hizmetlerimizle, ürünlerimizle ve mekânlarımızda yarattığımız atmosferle birlikte oyuna pozitif katkılar sağlayan başarılı yaklaşımlarımızda sürekliliği misyon edindik.

20 yılı aşkın bir süredir her gün, günde 5000’i aşkın misafirimizi yalnızca bize özgü atmosfer ve dünya lezzetleriyle ağırlıyoruz.

2001 yılında açtığımız ilk şubemizden bugüne misafirlerimizin günün her saati istedikleri tür yiyeceğe ulaşma isteğini karşılamak üzere çalışıyoruz. Zengin yiyecek ve içecek menümüz misafirlerimizin ve zamanın beklentilerine göre sürekli güncelleniyor.

Antalya, Alanya, Bursa, Diyarbakır, İzmir, Kayseri, Isparta ve Manavgat’taki 20 noktada hizmet veren, yerel lezzetler ve dünya mutfaklarından oluşan ve sürekli yenilenen menüsünü sunmaya 2001’den beri devam eden bir restoran markasıdır.

Shakespeare menüsü için yeni ve eşsiz lezzetlerin yaratılma süreçlerini oluşturan fikir, üretim ve test çalışmaları için harcanan zaman, parçası olduğu GLOBE Restaurants’ın sektörel deneyiminde önemli bir yere sahiptir.

Shakespeare Coffee & Bistro’nun sistemi, daima en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamayı ve ortaya koyduğu bu kalite eşiğini her defasında aşmayı amaçlamaktadır. Rahat ve arkadaş canlısı ortam, ürünlerinde taze ve kaliteli malzemelerin kullanılması, beğenilen lezzetler ve sunum kalitesi, seçici müşterilerin Shakespeare’İ tercih nedenlerinden bazılarıdır.

Franchising Başvurusu