20 Yılı Aşan Hikayemiz
HİKAYEMİZ

HİKAYEMİZ

Shakespeare Coffee & Bistro olarak 2001 yılında Antalya’daki ilk şubemiz ile misafirlerimizi ağırlamaya başladık. Bistro anlayışıyla; yerel tatları ve dünya mutfağına has lezzetleri özel sunumlarla bir araya getirdik.

Misafirlerimizin günün her saati keyifli vakit geçirebilecekleri sıcak, hareketli ve rahat atmosferimizde kaliteli ve erişilebilir bir gastronomi deneyimi sunuyoruz. İmzamız haline gelen yemeklerimiz, misafir odaklı hizmetimiz ve sunumumuz ile 20 yıl önce Antalya’da açıldıktan sonra, misafirlerimizin daha kolay ulaşabilmesi için farklı lokasyonlarda yer almaya başladık. Şu an Türkiye’de ve yurtdışında birçok noktada Shakespeare Coffee & Bistro bir buluşma noktası haline geldi.

Shakespeare Coffee & Bistro’da tüm yiyecek ve içecek seçenekleri hayallerin ötesinde farklı lezzetlerden oluşuyor. Her menümüz dünya mutfaklarından seçilen yemekleri ve yerel tatları barındırıyor.

Bistro konseptiyle sunduğumuz yeme-içme deneyimi, kendimize özel sunumumuz ile misafirlerimiz dünyanın dört bir yanından gelen lezzetlerin tadına varıyor. Açık veya kapalı alanda kendine özel dekore edilmiş şubelerimiz; misafirlerimizin sevdikleriyle beraber en özel ve unutulmaz anlarına, bitmeyen sohbetlerine, iş toplantılarına, uzun Pazar kahvaltılarına veya kahve sohbetlerine eşlik ediyor.

Shakespeare Coffee & Bistro; Pazar gününüze keyifle başlayacağınız lezzetli kahvaltıları, benzersiz yemek seçenekleri, atıştırmalıkları, geniş alkollü ve alkolsüz içeceklerin bir araya geldiği özel bir menü sunuyor.

Her misafirimizin damak tadına hitap eden menümüzde ayrıca çocuklar için özel seçeneklere de yer veriyoruz. Fit menü, vegan&vejeteryan seçenekler de menümüzde unutulmadı.  Hafif atıştırmalıklardan lezzetli tabaklara, mevsimlere ve beğenilere göre şekillenen menü çeşitlerinden Türk ve Dünya mutfaklarının lezzetlerini şeflerimizin yorumu ile sunuyoruz.  

Sizi menümüzü tatmaya, Shakespeare Coffee & Bistro deneyimini tecrübe etmeye davet ediyoruz. Size en yakın şubemizi öğrenmek için tıklayın.

Anasayfaya Dön