Değerlerimizi Paylaşın
FRANCHISING

Shakespeare Coffee & Bistro deneyimini semtinize taşıyın.

Shakespeare Coffee & Bistro ailesi olarak, her geçen gün büyüyen ve gelişen restoran zincirimizi daha da genişletmek için sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız. Shakespeare, 2001 yılından bu yana yerel lezzetler ve dünya mutfaklarından oluşan özgün menüsü ve rahat, arkadaş canlısı ortamıyla müşterilerinin kalbinde özel bir yer edinmiştir.

Bizimle birlikte franchise ortağı olarak çalışarak, Shakespeare markasının başarısına ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Restoran zincirimizin sunduğu iş fırsatları arasında, sektörün en iyilerinden biri olan GLOBE Restaurants’ın deneyimi, sürekli yenilenen menü ve lezzetler, güçlü marka bilinirliği ve destekleyici franchise sistemimiz yer almaktadır.

Franchise başvuru formumuzu doldurarak, Shakespeare ailesinin bir parçası olabilir ve restoran zincirimizin bir parçası haline gelerek işletmenizi büyütebilirsiniz. Siz de kaliteli hizmet, lezzetli yemekler ve sıcak bir ortam sunan Shakespeare markasının gücünden yararlanmak istiyorsanız, hemen formu doldurun ve franchise başvurunuzu yapın.

İşbirliği için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Konum/Proje Bilgileri

Franchising almayı planladığınız bir proje/yer mevcut mu? (Mevcutsa ismini, açık adresini ve kısaca detaylarını yazınız.

İletişim Bilgileri

Eğitim Bilgileri

İş Deneyimi/Çalışma Geçmişi

Lütfen son çalıştığınız ya da son işlettiğiniz iş tecrübelerinizi giriniz.

Deneyim 1

Deneyim 2

Sosyal ve Mali Durum Bilgileri

Lütfen kendinize referans olarak gösterebileceğiniz —anne-baba ve yakın akraba harici— kişinin ismini ve telefon numarasını yazınız.
Bir bankada mevcut bir kurumsal kredi limitiniz var mı?
Lütfen yatırım yapmakta kullanmayı planladığınız tutarı belirtiniz.

Diğer Bilgiler

Kurmayı planladığınız işin başında bizzat bulunabilecek misiniz?
Yıllık kazanç beklentiniz nedir? (Lütfen US$ olarak belirtiniz)
Başvurunuz tarafımıza başarıyla iletilmiştir. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, görüşme için size geri dönüş yapacağız!
Başvurunuz tarafımıza iletilmemiştir. Lütfen sayfayı yenileyerek tekrar deneyiniz!