BİZDEN HABERLER
Shakespeare'de Neler Oluyor?

BİZDEN HABERLER

3 1 . 0 7 . 2 0 2 3
Tahtalı Run to Sky Koşuldu
Beydağları Milli Parkı sınırları içerisinde düzenlenen ‘’Tahtalı Run to Sky’’ koşusu, Çıralı kumsalında başlayıp 7 saat süren, Tahtalı Dağının 2365m yükseklikteki dağ zirvesindeki final çizgisinde sonlanan, oldukça zorlu bir parkur. Koşucuları zirvede, Akdenizin ve Toros Dağlarının eşsiz manzarası ile heyecanlı seyircilerin tezahüratı karşılıyor. Shakespeare Tahtalı Şubesi olarak madalya töreninin ev sahipliğini yapmanın gururunu yaşadık.
1 5 . 0 6 . 2 0 2 3
20. Şubemiz Isparta'a Açıldı
Shakespeare Bistro & Coffee ailesi Isparta Şubesi ile 20 şubeye ulaştı! Misafirlerimize günün her saati keyifli zaman geçirebilecekleri, kaliteli ve erişilebilir bir gastronomi deneyimi yaşayabilecekleri, yüksek kalite anlayışımızı 20. Şubemizin açılışı ile artık Isparta’da da sunuyoruz. Isparta Merkez’de bulunan Barida Otel’in altında faaliyete geçen 20. Şubemizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
0 5 . 0 5 . 2 0 2 3
Kayseri'de 3. Şubemiz Talas'ta
Kayseri'deki 3. Şubemizi Talas'ta sizlerle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Değişmeyen hizmet kalitemiz ve leziz tatlarımız ile keyifli atmosferimizde sizi ağırlamaktan keyif duyacağız. Kayseri Park ve Köşk şubelerimizin ardından Talas şubemizde de Shakespeare Bistro & Coffee lezzetlerini alışmış olduğunuz yüksek hizmet kalitemiz ile sizlere sunuyoruz. Sizleri Talas Şubemizde ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.
1 6 . 0 2 . 2 0 2 3
Syrniki'yi Menümüze Ekledik!
Hayat bir sahne! Birbirinden enfes lezzetlerle dünyayı ayağınıza getirdiğimiz ve menümüzü sizin için sürekli güncellediğimiz Shakespeare Coffe&Bistro olarak şimdi de yeni bir kahvaltı seçeneği sunuyoruz; Lor peynirli Rus Kahvaltılığı 👉 Syrniki. Rusya’da ortaya çıkan ve dünya mutfağının neşeli bir öğesi haline gelen Syrniki, güne başlamanın en tatlı yolu! Denemeniz gereken bu yeni lezzet sadece Shakespeare Liman ve Shakespeare W Fener şubelerim
2 2 . 1 0 . 2 0 2 2
SeaToSky Ödülleri Tahtalı'da
Sahilden başlayıp zirvede tamamlanan bu mega-etkinliğe yakın ve uzak bölgelerden katılan yarı profesyoneller, dünyanın her tarafından gelen ünlü profesyonel enduro sürücüler ile kozlarını paylaşma ve maharetlerini gösterme fırsatını yakalamaktadır. Bu ekstrem ve adrenalin dolu etkinlikte Tahtalı Shakespeare şubesi olarak Tahtalı Dağı’nın emsalsiz zirvesinde final madalya töreni için ev sahipliği yapmanın haklı gururunu taşımaktayız.
1 5 . 1 0 . 2 0 2 2
Farkındalık Projemiz ve Bağış
Shakespeare Coffee & Bistro olarak meme kanseri farkındalık ayı olan Ekim ayı süresince hem meme kanserine dikkat çekmek hem de erken tanının önemini vurgulamak için çalışanlarımızın üniformalarına pembe kurdele takarak dünyanın her noktasından gelen misafirlerimizde farkındalık oluşturduk. Paket servis sitemiz olan paket.shxpr.com da bulunan "fit seçenekler" kategorisinde satılan tüm ürünlerin gelirini ay sonunda MEMEDER'e bağışladık.
0 1 . 0 7 . 2 0 2 2
2365 Metrede Konser Tahtalı'da
Shakespeare Tahtalı’nın ev sahipliğinde, 2365 metre’de unutulmaz bir müzik deneyimi. Shakespeare Tahtalı ev sahipliğinde Ağustos ayında Olympos Teleferik zirvesinde düzenlenen, yerli ve yabancı başarılı DJ ve prodüktörlerinin performansları 2365 metre yükseklikte, 2 farklı sahnede sergilendi. Türkiye’de bu yükseklikte yapılan ilk elektronik müzik etkinliği ünvanını alan etkinlik serisi, dünyaca ünlü DJ’ler Meet 4 Zeus ve Space Motion’ın perform
2 8 . 0 4 . 2 0 2 2
Nachos, Shakespeare menüsünde
Meksika’dan gelen lezzet Nachos, Shakespeare’in vazgeçilmezleri arasındaki yerini aldı. Nachos, kuzey Meksika kökenli bir Tex-Mex mutfağı yemeği. Yemek, totopo ekmeklerinden, bilinen adıyla tortilla cipslerin peynir ya da peynir bazlı bir sosla kaplanmasıyla oluşur. Genellikle atıştırmalık olarak servis edilir. Dünya mutfaklarını sürekli takip eden bir marka olarak Nachos'a menümüzde yer vermeye karar verdik.
0 6 . 0 3 . 2 0 2 2
Runtalya'ya Makarna Desteği
Antalya'da her yıl düzenli olarak organize edilen bu unutulmaz maraton ruhunu Shakespeare’in eşsiz lezzetleriyle yaşamak isteyen herkesi bekleriz! 2015 yılında başlayan desteğimiz kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Kayıt sırasında ve organizasyonun çeşitli noktalarında makarna dağıtımı ile Runtalya katılımcılarına destek oluyoruz. Makarna; sporcu beslenmesinde karbonhidrat alımında önemli bir yer tutuyor.
1 2 . 1 0 . 2 0 2 1
Tikka Masala Şiş Artık Menüde
Yoğurt ve Hint baharatlarıyla uzun bir marine süreci yaşayan tavuğun, muhteşem kokuya sahip zerdeçallı basmati pirinci ile enfes uyumu Tikka Masala Şiş'te! Menümüzü sürekli güncellemeye, yeni reçeteler üretmeye ve yeni reçetelerimizi kendimize özgü sunumlarımızla misafirlerimizin beğenisine sunmak bizi heyecanlandırıyor Menümüze eklediğimiz en yeni ürünlerden birisi olan Tikka Masala Şiş'i denemek için en yakın şubemize bekleriz.