BİZDEN HABERLER
Shakespeare'de Neler Oluyor?

BİZDEN HABERLER

2 8 . 0 4 . 2 0 2 2
Nachos, Shakespeare menüsünde
Meksika’dan gelen lezzet Nachos, Shakespeare’in vazgeçilmezleri arasındaki yerini aldı. Nachos, kuzey Meksika kökenli bir Tex-Mex mutfağı yemeği. Yemek, totopo ekmeklerinden, bilinen adıyla tortilla cipslerin peynir ya da peynir bazlı bir sosla kaplanmasıyla oluşur. Genellikle atıştırmalık olarak servis edilir. Dünya mutfaklarını sürekli takip eden bir marka olarak Nachos'a menümüzde yer vermeye karar verdik.
0 3 . 0 3 . 2 0 2 2
Runtalya'ya Makarna Desteği
Bu unutulmaz maraton ruhunu Shakespeare’in eşsiz lezzetleriyle yaşamak isteyen herkesi bekleriz! 😍 2015 yılında başlayan desteğimiz kesintisiz bir şekilde 6 yıldır devam ediyor. Kayıt sırasında ve organizasyonun çeşitli noktalarında makarna dağıtımı ile Runtalya katılımcılarına destek olduk. Makarna; sporcu beslenmesinde karbonhidrat alımında önemli bir yer tutuyor. Desteğimizin gelecek yıl da devam etmesini planlıyoruz.
1 2 . 1 0 . 2 0 2 1
Tikka Masala Şiş Artık Menüde
Yoğurt ve Hint baharatlarıyla uzun bir marine süreci yaşayan tavuğun, muhteşem kokuya sahip zerdeçallı basmati pirinci ile enfes uyumu Tikka Masala Şiş'te! Menümüzü sürekli güncellemeye, yeni reçeteler üretmeye ve yeni reçetelerimizi kendimize özgü sunumlarımızla misafirlerimizin beğenisine sunmak bizi heyecanlandırıyor Menümüze eklediğimiz en yeni ürünlerden birisi olan Tikka Masala Şiş'i denemek için en yakın şubemize bekleriz.