Görüşlerinizi Önemsiyoruz
MÜŞTERİ ANKETİ

Shakespeare Coffee & Bistro deneyiminizle ilgili görüşünüz bizim için önemli.

Misafirlerimizin bizimle doğrudan iletişim kurabileceği kanalları geliştirerek, her kanal üzerinden etkin iletişim kurmaya çalışıyoruz. Misafirlerimizin öneri, istek ve şikayetlerini bize her kanaldan kolayca ulaştırmaları için gerekli altyapıyı sağlıyoruz.

Aldığımız her iletiyi değerlendirirken öncelikle misafirlerimizin “haklı” olduğunu kabul ediyoruz. Her konuyu derin bir şekilde ve her yönden araştırarak, her bir iletiyi kendimizi geliştirebileceğimiz bir fırsat olarak değerlendiriyoruz. Ayrıca memnuniyet politikamız doğrultusunda, tarafsız ve objektif olarak sonuçlandırıyoruz.

Misafirlerimizin bizimle iletişime geçtiği kanal üzerinden eksiksiz, zamanında, net, doğru ve şeffaf bir şekilde onları tekrar bilgilendirmeye önem veriyoruz.

Misafir deneyimini sürekli kılmak ve hizmet kalitemizi geliştirmek için misafirlerimizle kalıcı bir ilişki kurmayı hedefliyoruz.

Gelen talep ve şikayetlerin yönetimi sürecinde kullandığımız teknikler, alınan şikayetlerin tekrarlanmaması üzerine geliştiriliyor. Aldığımız her mesajı dışarıdan bir göz ve değerlendirme olarak kabul ediyor, gelişime açık alanları öğreniyor ve verimliliğimizi artırmak üzerine temel olarak ele alıyoruz.

Bize aşağıdaki butonu tıklayarak şikâyet, öneri veya talebinizi iletebileceğiniz gibi, iletişim sayfamızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan da doğrudan ulaşabilirsiniz.

Müşteri Anketi