Ailemize Katılın
KARİYER FORMU

Shakespeare Coffee & Bistro Ailesine Katılın

İlk şubemizi açtığımız günkü heyecanla ve tutkuyla markamızı büyütmeye devam ediyoruz. Daima en iyiyi ve en günceli sunmak hedefiyle; samimiyetimizi ve sıcaklığımızı katarak hazırladığımız lezzetlerimizi geliştirmek adına her gün daha çok çalışıyoruz.

Başarımızda en büyük rolün Shakespeare Coffee & Bistro ekibinin olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle yola çıkarak tüm çalışanlarımız için eşit fırsatlar yaratmayı, eğitimlerine ve gelişimlerine yatırım yapmak ilk sıradaki önceliğimiz.

Önceliğimiz: Misafir Odaklı Yaklaşım

İşe seçim ve yerleştirme kriterlerimizi misafir odaklı yaklaşımımız yaratıyor. Güler yüzlü ve kaliteli misafir ağırlama anlayışımızı geliştirmek adına yeni fikirlere açık, benzersiz, güvenilir, güncel insan kaynakları politikaları uyguluyoruz.

Globe Restaurants’a yapılan tüm iş başvuruları İK veri tabanında kaydedilir. Açık pozisyonlar için çeşitli kanallardan bize ulaşan başvuruları değerlendiriyoruz.
İşe alım kriterlerimizin başında mesleki yetkinlik ve tecrübenin yanı sıra; müşteri odağı, güçlü iletişim becerileri, ekip çalışmasına yatkınlık, yeniliğe ve öğrenmeye açıklık geliyor.

İlkemiz: Sürekli Gelişim

Türkiye’de ve dünyada yeni şubeler açarak büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Buluşma noktalarımızın sayısı artsa da ilk şubemizdeki samimiyeti ve hizmet kalitemizi koruyoruz.

Yeniliklere her zaman açığız. Kurumsal yapımız, organizasyonumuz, menümüz ve sunumlarımız yeniliği her zaman destekleyen ve uygulayan bir yaklaşım üzerine kurulu.

Çalışanlarımız bizim için değerli. Kariyer gelişimine önem veriyor, çalışanlarımızın mesleki konuda kendilerini sürekli güncel tutmaları için gerekli olanakları sunuyoruz. Saygılı ve yüksek bağlılığı olan çalışanlarımızın marka başarımıza katkısının büyük olduğunun farkındayız.

Amacımız: Lezzetli Anlar

Özel reçetelerimiz ve sunumlarımızla hazırlanan, dünya mutfaklarından seçtiğimiz farklı lezzetleri misafirlerimize sıcak ve rahat atmosferimizde sunduğumuz menümüz her müşterimizin damak tadına hitap ediyor ve talebine cevap veriyor. Şubelerimiz dışında biz de benzersiz ürünlerimizle onların evlerine misafir oluyoruz. Paket servis seçenekleriyle misafirlerimizin, lezzetlerimizi kendi evlerinde deneyimlemesini sağlıyoruz.

İnsan kaynaklarına dair uygulamalarımız yukarıda bahsettiğimiz değerleri yaşatmak ve uygulamak üzerine şekillendiriliyor. Biz bilincinin yüksek olduğu ekipler oluşturarak misafir bilinci yüksek, her alanda daha iyiyi yaratmaya istekli ve çalışma ekosistemimizi her gün daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Shakespeare Coffee & Bistro ailesinin bir parçası olmak için aşağıdaki butona tıklayarak başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

Kariyer Başvuru Formu